Для чого потрібен психолог?

У наше століття професія психолога стає все більш актуальною. Вирішувати життєві завдання з фахівцем можна легко і ефективно. Психологічні знання поширилися на багато сфер життя людини: сім’я, робота, здоров’я, самопізнання і багато іншого. Вивчати себе і шукати відповіді самому заняття, звичайно, цікаве і корисне. Але бувають такі життєві обставини, коли процес пошуку рішення потрібно оптимізувати, коли людина зайшла в глухий кут, їй  не вистачає ресурсів і знань. І навіть маючи вагомий багаж знань, не може визначитися, як їх краще застосувати в конкретному випадку.

Переваги роботи з психологом в тому, що він, володіючи спеціальними знаннями, побачить ситуацію глибше, проведе діагностику і визначить, що заважає людині мати те, до чого він прагне. Він допоможе знайти спосіб усунення негативних процесів всередині людини і в його зовнішньому світі. Психолог може навчити створювати своє життя, показати, як це робиться, розповісти, чому раніше не виходило і допомогти позбутися від внутрішніх обмежень.

З якими темами працює психолог нашої клініки:

– страхи, депресивні стани

– стреси, емоційна напруга, відчуття безсилля

– важкі кризи, травми, горе

– проблеми в спілкуванні, конфлікти

– занижена самоцінка, пошук ресурсу

– самотність, створення відносин, вибір партнері

– сімейне та дитяче консультування 

– психологічна діагностика 

– пошук сенсу життя, самовизначення

 

Скільки сеансів потрібно пройти? Кожна людина індивідуальна, вона приходить з певним запитом. Хтось приходить, щоб визначитися з вибором. Іноді для цього досить і однієї зустрічі. Якщо ж людина перебуває в депресивному стані, затяжному неврозі тоді потрібно неодноразове відвідування сеансів фахівця. Режим відвідувань людина може вибрати сама. Зазвичай один раз на тиждень є оптимальним графіком. Іноді і рідше, з тривалими перервами.

 

Гоянюк Марія, психолог