Діагностика та обстеження захворювань ока та оперативне лікування катаракти.

У галузі офтальмології приватна хірургічна клініка “Естель” працює в таких напрямках:

  • Видалення катаракти методом факоемульсифікації з імплантацією штучних кришталиків
  • Комплексне обстеження очей
  • Видалення птеригіуму, халязіона, невуса, папілом, кист
  • Видалення стороннього тіла з рогівки
  • Бужування слізних каналів, промивання

Пріоритетним напрямком діяльності приватної хірургічної клініки “Естель”є лікування катаракти. Катаракта – захворювання очей, при якому мутніє природній прозорий кришталик та зір погіршується до повної його втрати.

Єдиною можливістю усунення катаракти є мікрохірургічна операція, що полягає у видаленні помутнілої природньої лінзи (кришталика) із заміною її на прозору штучну лінзу (ІОЛ). Сучасні технології забезпечують дуже високу ефективність оперативного лікування катаракти – зір відновлюється.

В приватній хірургічній клініці «Естель» застосовується прогресивний безболісний метод безшовної хірургії катаракти, при якому видалення катаракти проводиться методом ультразвукової факоемульсифікації, а штучний кришталик імплантується через розтин 2,75 мм і менше. Пацієнт практично не відчуває перебігу операції, котра триває в середньому 10-15 хвилин.

В приватній хірургічній клініці «Естель» використовуються одноразові високоякісні матеріали провідних світових виробників -фірм – «Alcon», “Bausch&Lomb”, “AMO” та багатьох інших, лише найкращі гнучкі штучні кришталики.

Факоемульсифікацію катаракти в приватній хірургічній клініці «Естель» виконують на зарекомендованих у всьому світі офтальмологічних системах LegasiEverest (Alcon).

Офтальмологічний досвід наших лікарів-офтальмологів підтверджений успішною багаторічною практикою у факоемульсифікації катаракти. Найсучасніше досконалої точності обладнання, висока відшліфована багаторічною практикою майстерність лікарів, професіоналізм усього персоналу приватної хірургічної клініки “Естель” дозволяють пацієнтам не чекати, доки катаракта «дозріє», а позбутися її на початкових етапах хвороби та здобути якісний зір, а з ним і радість життя в усіх його барвах.