–  Артроскопія колінного суглобу:

1 Пластика передньої хрестоподібної зв’язки

Пластика задньої хрестоподібної зв’язки

3 Лікування пошкоджень менісків

4 Лікування пошкоджень суглобового хряща

5 Видалення сторонніх тіл та перименіскальних кист

                               –   Артроскопія плечового суглобу:

 1 Лікування нестабільності плеча

2 Лікування кальцифікуючого тендиніту

3 Лікування ушкоджень ротаторної манжети

4 Лікування імпінджмент синдрому

                              –   Артроскопія гомілково-ступневого суглобу:

 1 Лікування остеохондральних дефектів

2 Лікування ушкоджень зв’язок та нестабільності суглобу

3 Лікування імпінджмент синдрому

                                 – Операція на Стопі:

 1 Корекція деформацій переднього відділу (великого та малих пальців – халюс вальгус (кісточка на стопі), молотоподібні пальці, киянковидна деформація, кігтевидні пальці)

 2 Діагностика і лікування болю в передньому відділі стопи (метатарзалгія) – лікування деформацій, невроми Мортона, артрозів)

3 Лікування переломів кісток стопи

4 Корекція вродженої і набутої плоскостопості

5 Лікування артрозів та наслідків травм стопи

6 Корекція післятравматичних деформацій гомілки та стопи

7 Лікування п’яткових шпор

                                 –  Лікування переломів:

1 Неоперативне лікування переломів – консервативне

2 Оперативне лікування переломів – остеосинтез

                                  – Сучасне лікування артрозу

  Остеоартроз – хронічне прогресуюче захворювання суглобів, що характеризується ушкодженням суглобового хряща з подальшими змінами в кістках, синовіальній оболонці та зв’язках. Суглобовий хрящ призначений для зменшення тертя між кістками, а також він забезпечує їх рухливість. Оскільки суглобовий хрящ немає в собі судин для живлення, то живиться він за рахунок синовіальної рідини, яка є у суглобі. Тому важливо своєчасно звернутись за допомогою до лікаря , щоб не спричиняти надмірного руйнування хряща та інвалідизації людини.

                           – Ін’єкції гіалуронової кислоти в порожнину суглобу під УЗ-контролем

            Одна з основних речовин, яка потрібна для роботи суглобів – гіалуронова кислота. Гіалуронова кислота (гіалуронат) – це складна біохімічна речовина. Вона є основним компонентом в організмі людини суглобової змазки (синовіальної рідини), крові, слини і багато чого іншого. В’язкість синовіальної рідини, достатнє ковзання хрящів для рухливості суглобу, його гнучкість та еластичність – ось неповний перелік функцій гіалуронової кислоти в суглобі. Ця речовина бере участь в харчуванні суглобових елементів та допомагає зберегти рухливість суглоба навіть при високому відсотку руйнування. Утримання води в хрящі також є однією з основних завдань гіалуронової кислоти, тим самим підвищуючи пружність і гнучкість суглоба.

                                – PRP-терапія – ін’єкції факторів росту

            PRP (Platelet Rich Plasma) technology – в перекладі означає – технологія отримання «плазми, збагаченої тромбоцитами». PRP складається з тромбоцитів і плазми з Вашої власної крові. В технології плазмотерапії використовується відновлювальний потенціал власної крові людини, тобто можливість її до загоєння ушкоджень чи ран. Для отримання PRP у людини беруть близько 20 мл крові, центрифугують у спеціальній центрифузі (при цьому відбувається відділення тромбоцитів, еритроцитів і плазми крові). Після обробки в центрифузі концентрація тромбоцитів у плазмі збільшується на 30% в порівнянні зі звичайною кров’ю. Отриману плазму вводять тонкою голкою в уражену зону. Наприклад, під час процедури PRP терапії для суглобів укол роблять прямо в порожнину суглоба. Тромбоцити, потрапляючи в тканини, інтенсивно виділяють фактори росту. Це сприяє відновленню тканин.

                                              –   Блокади під УЗ-контролем

          Лікувальна блокада — це сучасний метод терапії больового синдрому та інших клінічних проявів захворювань, заснований на введенні лікарських речовин безпосередньо у патологічний осередок, відповідальний за формування больового синдрому. Основна мета блокади — усунути запалення і причину болю. За допомогою УЗ-контролю стало можливим проведення лікувальних блокад з дуже високою точністю введення препарату в ту ділянку, яка спричиняє біль. Завдяки цьому відсутні ризики ,,промаху” чи неточного введення препарату.

Ендопротезування суглобів – це сучасний і ефективний метод операційного лікування уражень суглобів різної етіології.  Ця операція дозволяє  усунути больовий синдром, відновити об’єм рухів у суглобі, достатній для повноцінного життя, скорегувати довжину кінцівки і у відносно короткі терміни повернути пацієнта до повноцінного активного життя.

Артроскопія – це метод лікування захворювань суглобів через два проколи шкіри над суглобом розмірами до 1 см з використанням трубки з оптичною системою. Діаметр трубки 5мм, в ній є лінзи, які збільшують зображення, а вмонтована відеокамера передає зображення на монітор комп’ютера. Методика з’явилася на початку 20 століття в Японії, але починаючи з 80-их років минулого століття стала основним методом діагностики та хірургічного лікування патології суглобів.

Треба бігти з усіх сил, щоб тільки залишитись на місці. Щоб потрапити кудись, треба бігти, як мінімум, в два рази швидше.       -Льюїс Керрол

Багаторічний досвід роботи в галузі травматології та ортопедії,  навчання наших лікарів в країнах Європи з подальшим їх сертифікуванням, операційна, обладнана приточною подачею стерильного повітря та сучасне  обладнання – це неповний перелік переваг, які ви отримаєте при виборі медичного центру ,,Естель” та наших спеціалістів. Лікарі працюють та навчаються для Вас, щоб у Вас не було причин зупинятись, адже ,,рух- це життя”.