Підтяжка обличчя

Покази:

Помітне відвисання в ділянці обличчя та шиї з глибокими носогубними складками, відвислі щоки та зів’яла шкіра, в ділянці шиї з’являються покази до підтяжки обличчя та шиї. Тривалість ефекту пластичної операції складає близько 7 – 10 років.

Операція:

Розріз проводиться безпосередньо довкола вушної раковини та розташовується у шкірній складці. Підшкірна структура (SMAS) та шийні мускули (платизма) також використовуються при лікуванні, таким чином, натяжка зовнішнього шраму не відбувається, що сприяє заживленню рани. Надлишки шкірної, підшкірної та жирової тканин видаляються або ж закріплюються на попередньому місці. При цьому зберігаються індивідуальні риси обличчя.

Обезболювання:

Зазвичай, операцію проводять під загальною анестезією. Операція є безпечною, навантаження на серцево-судинну систему незначне, отож і ризик подальших кровотеч зводиться до мінімуму.

Перебування у клініці:

Як правило, рекомендується стаціонарне перебування у клініці впродовж 1 – 2 днів.

Рекомендації у післяопераційному періоді:

Голова має знаходитись у припіднятому положенні, помірно холодні компреси, уникати фізичних навантажень, перший повторний прийом лікаря – через день після операції, шви знімаються на 12 -14 день після операції.