Зменшення розміру грудей

Зменшення розміру грудей (редукційна мамопластика). – на відміну від операції по підтяжці грудей, коли видаляються надлишки шкіри, а іноді і надлишки жирової тканини, в результаті чого сосок і ареола піднімаються і таким чином моделюється нова форма грудей, операція по зменшенню розміру грудей (редукційна мамопластика) – є більш масивним втручанням.

Операція по зменшенню розміру грудей має не стільки естетичний, скільки оздоровчий характер. Так як гіпертрофія молочних залоз може бути одностороння і двостороння. В обох випадках навантаження лягає на хребет, провокуючи не лише перенапруження м’язів і біль, але й розвиток таких захворювань як сколіоз, остеохондроз.

Великі груди є нерідко причиною ряду незручностей, психологічного і фізичного дискомфорту. Біль в спині, втома, порушення кровопостачання, дихання, біль у серці можуть призвести до більш серйозних наслідків. От чому багато жінок без зайвих вагань вдаються до операції по зменшенню розміру грудей.

Покази до зменшення розміру грудей:

  • великі важкі груди, що викликають у жінки функціональні й органічні розлади (остеохондроз й деформація хребта);
  • неестетична форма грудей;

Примітки:

В процесі операції надлишок залозистої тканини і підшкірної клітковини видаляється і формуються молочні залози нового розміру і форми. Оскільки проблеми великих грудей можуть бути пов’язані із надлишковою вагою чи навіть із ожирінням, то часто зменшення грудей поєднують із абдомінопластикою і ліпосакцією.

Протипокази до операції по зменшенню розміру грудей:

  • Інфекційні і онкологічні захворювання.
  • Важкі захворювання внутрішніх органів.
  • Цукровий діабет.
  • Порушення згортання крові.
  • Незавершена лактація.

Операцію з приводу зменшення грудей не варто виконувати дівчатам, які ще не досягли 18 років, а також у випадку, коли жінка планує вагітність, так як дана операція впливає на лактацію і грудне вигодовування.

Підготовка до операції по зменшенню грудей:

Підготовка до операції редукційної мамопластики – починається за кілька тижнів до операції.

Можливі ускладнення після операції:

Як і для всіх хірургічних втручань, для операції по зменшенню грудей також характерний ризик виникнення загальнохірургічних ускладнень.

Серед специфічних наслідків даної операції можна відмітити наступні:

  • Часткова втрата чутливості сосків і шкіри грудей..
  • Надлишкове утворення рубців.

Ефективність проведеного лікування:

Результатом проведення хірургічного втручання по зменшенню об’єму грудей стають пружні, підтягнуті, естетично привабливі жіночі груди. Після проведеного лікування призначається носіння спеціальної білизни протягом 1,5 -2 місяців. Необхідно розуміти,що остаточне оформлення молочних залоз після того,як була проведена редукційна мамопластика, завершується через 4-6 місяці. Після цього можна остаточно оцінити результат хірургічного втручання.

Зменшення грудей дозволяє жінці почувати себе більш привабливою, сексуальною, молодою. І такий результат зберігається протягом багатьох років. При цьому больові відчуття після хірургічного втручання мінімальні, а відновлювальний період перебігає швидко. Комплекс таких переваг обумовлює високу популярність даного методу корекції форми грудей в сучасній пластичній хірургії.