Детальна інформація на сайті: https://www.drsashchin.com/

Категорії:

preview_mamoplastika preview_mamoplastika2

preview_mamoplastika3 preview_krasa

preview_rinoplastika preview_lipofiling

preview_otoplastika preview_abdominoplastika

preview_omol preview_lifting

preview_yago preview_labioplastika

preview_vidalenya preview_liposakciya

preview_genioplastika preview_ginekomastiya

Детальна інформація на сайті: https://www.drsashchin.com/

Шановні пацієнти!

Хірурги-професіонали клініки «Естель» проведуть  хірургічну корекцію вухносапідтягнути обличчя, груди, живіт, виконати ліпосакцію та абдомінопластику (забрати увесь зайвий жир) та б.і. Багаторічних комплексів можна позбутися, фігуру можна вдосконалити, обличчя омолодити. Досвідчені лікарі дермато-косметологипроконсультують Вас та за допомогою сучасного обладнання та лікувальної косметики позбавлять Вашу шкіру проблем. При потребі вони ж проведуть комплексне лікування целюліту, здійснять безболісну нехірургічну підтяжку шкіри, позбавлять небажаного волосся, допоможуть позбутися пігментних плям, ластовиння та доброякісних новоутворів на шкірі.

За час існування клініки було проведено тисячі  пластичних операцій, пацієнтами котрих були відомі у Львові та Києві особистості: професори вищих навчальних закладів, діячі культури, відомі бізнесові та політичні діячі, громадяни зарубіжних держав.

Всяке оперативне лікування складається з:

Передопераційний період:

Консультація – перед кожним хірургічним втручанням пацієнт зустрічається з лікарем. Проведення консультації є вкрай важливим як для врахування індивідуальних особливостей та побажань пацієнта. Після консультації у лікаря пацієнт матиме час для прийняття остаточного рішення та можливість звернення з будь-якими додатковими запитаннями до лікарів Клініки.

Підготовка до операції – якщо після консультації з лікарем пацієнт прийняв рішення про проведення оперативного втручання, він повинен попередньо пройти відповідні обстеження та дотримуватися рекомендацій лікаря (це допоможе звести до мінімуму можливі ризики).

Операція – у Клініці працюють досвідчені висококваліфіковані фахівці, які врахують усі особливості організму пацієнта та зведуть до мінімуму будь-які можливі ризики, котрі можуть мати місце під час та після хірургічного втручання.

Післяопераційний  період – впродовж кількох днів перебування у Клініці після операції пацієнт буде знаходитися під пильним наглядом лікарів  та медперсоналу Клініки, котрі зроблять все можливе, щоб післяопераційний період протікав без ускладнень та дискомфорту.

Детальна інформація на сайті: https://www.drsashchin.com/