Збільшення розміру грудей (ліпофілінг)

Ліпофілінг грудей: збільшення грудей власним жиром.

Ліпофілінг – альтернатива силіконовим імплантатам?

Ліпофілінг – сучасна методика збільшення молочних залоз шляхом пересадки власного жиру – дає чудові результати і підходить жінкам, які не бажають мати у своєму організмі нічого чужорідного.

Попит на ліпофілінг – операцію, що дозволяє жінці не тільки збільшити груди, а й відкоригувати недоліки своєї фігури, всупереч багаторічним суперечкам про його ефективність та безпеку, зростає з кожним роком. Через два десятиліття,проведених в суперечках на цю тему, цей метод був визнаний Американською Асоціацією пластичних хірургів безпечним для здоров’я пацієнта й прийнятним для проведення корекції грудей.

Сьогодні ліпофілінг, виступаючи в якості альтернативи класичній мамопластиці, є одним з найбільш перспективних напрямків у сучасній естетичній хірургії. Ця операція підходить пацієнткам, які не бажають використовувати силіконові імплантати.

Показання до виконання операції:

Ліпофiлiнг грудей проводять з метою відновлення об’єму й форми молочної залози після видалення пухлинного утвору або з метою відновлення об’єму форми грудей післяпологів i періодулактації.

Протипоказання до виконання операції:

 • Хронiчнi захворювання на стадії загострення;
 • Період загострення шкірних i запальних захворювань;
 • Онкозахворювання на стадiї метастазування;
 • Цукровий дiабет та iншi захворювання,якi призводять до порушення кровопостачання;
 • Перiод менструації;

Бажано покинути палити за 2 тижні до операції,так як паління шкодить процесу за живлення. Утриматися від вживанняалкоголю.

Напередодні операції:

 • вранці перед операцією нічого не їсти й не пити
 • в період менструації проведення операції не рекомендується
 • якщо пройшло менше року після лактації(годування груддю),операція також не рекомендується
 • при підготовці до операції проконсультуватися з лікарем, щоб підібрати бюстгальтер потрібного розміру, який потрібно буде носити деякий час після операції.

Перед операцією змити косметичні засоби з обличчя, лак, не користуйтеся лосьйонами та будь-якими іншими косметичними засобами.

Знеболення:

Операція відбувається під загальним наркозом.

Тривалість виконання операції:

Операція триває в середньому 1,5-2 год.

Техніка виконання операції:

Операція складається з трьох етапів:

 • Спочатку необхідно отримати жирові тканини. Необхідну кiлькiсть жиру відкачують методом водоструминної ліпосакції »BodyJet» за допомогою спеціальної трубки-канюлi.
 • Обробка забраного донорського матеріалу. А саме,його очищають вiд домішок за допомогою спеціальної центрифуги i відділяють

Пiсляоперацiйний перiод:

По закінченні трьох місяців з дня операції приживається близько 75% пересаджених жирових клітин, цієї кількості, як правило, виявляється досить для отримання бажаного результату. Через деякий час можливе проведення повторної операції для додання грудям більш пишної форми.

У тому випадку, якщо необхідно збільшення грудей більше, ніж на два розміри відразу, слід вдатися до ендопротезування, оскільки при введенні дуже великої кількості жирової тканини можливе виникнення ускладнень. Якщо пересаджений жир не приживеться, в прооперованої області можлива поява кіст і ущільнень.

Ліпофілінг, без сумнівів, гарантує максимально природний результат, але, у порівнянні з класичними, є набагато менш передбачуваною операцією, що вимагає великої майстерності від хірурга і доброї технічної оснащеності клініки.