Збільшення розміру грудей з використанням імплантатів

Збільшення розміру грудей (збільшуюча мамопластика).

Покази для збільшення грудей:

  • Вроджена гіпоплазія однієї чи обох молочних залоз (маленькі груди).
  • Вроджені несиметричні груди,тобто коли одна молочна залоза менша за іншу.
  • Перенесена операція з приводу раку молочної залози,коли видаляється частина молочної залози чи вся молочна залоза.
  • Обвислі груди(як результат вікових змін).
  • Обвислі груди після пологів і годування груддю(зазвичай такий стан потребує проведення двох операцій – підтяжки грудей і збільшення імплантатами).
  • Можуть бути професійні вимоги до контурів тіла,як це часто буває у моделей, актрис кіно і театру.

Зрештою, для того,щоб збільшити груди може і не бути фізичних чи професійних показань, достатньо одного тільки бажання жінки стати ще кращою,привабливішою!

Примітки:

  • Розвиток молочних залоз повинен бути однозначно завершеним до моменту збільшення грудей.
  • Великий попит на збільшення грудей пояснюється високою ефективністю даної операції в сукупності із нетривалим реабілітаційним періодом.

Протипокази до збільшення розміру грудей:

Важкі захворювання внутрішніх органів(захворювання серця, легень, печінки, нирок та ін.), так як хірургічне втручання – це перш за все,стрес для організму,а хворому організму важко переносити стрес.

Цукровий діабет.

Порушення згортання крові.

Інфекційні і онкологічні захворювання.

Незавершена лактація(в середньому дитина знаходиться на природному вигодовуванні протягом 1 року).

Фіброзна кіста молочної залози і будь-які онкологічні захворювання молочної залози.

Інфекційно-запальні захворювання шкіри в ділянці ймовірного розрізу.

Психічні захворювання.

Пацієнткам молодшим 18 років.

Не бажано виконувати збільшення грудей жінкам,що ще не народжували.

Види доступу і місця розміщення при збільшенні грудей

Імплантація грудей – де робити розріз?

Існує кілька видів хірургічного доступу при імплантації грудей, які вибираються, виходячи з індивідуальних анатомічних особливостей жінки.

Можливі три варіанти хірургічного доступу при імплантації грудей:

  • в ділянці пахвинної впадини – підпахвовий розріз,
  • навколо соска – навколососковий або периареолярний розріз,
  • розріз в грудній складці – підгрудний чи субмамарний розріз.

Які бувають форми імплантатів

Існує велика кількість протезів молочної залози різних форм і розмірів. Протези молочної залози використовуються не лише для розповсюдженої і популярної процедури збільшення грудей. Імплантат може повністю замінити жінці видалену с приводу пухлини молочну залозу.

По своїй формі протези молочної залози бувають круглими і каплеподібними. Каплеподібні чи анатомічні імплантати молочних залоз виконані в формі краплі: більш вузькі зверху і більш важчі внизу,що повністю відповідає природній формі залози і бездоганно імітує її. Імплантати грудей анатомічної форми використовуються для суттєвого збільшення грудей,при цьому досягається максимальний результат.

Круглий імплантат при значному збільшенню грудей погано імітує форму грудей. Круглі імплантати, як правило, встановлюються у тому випадку,якщо груди необхідно збільшити не набагато.

Який імплантат вибрати? Який краще – анатомічний чи круглий?

Все дуже індивідуально. Як немає двох однакових жінок, так і немає спільного рішення для кожної пацієнтки.

Таким чином, задовго до операції Ви визначитеся з вибором імплантату, формою і розміром грудей, а лікар співставить Ваші побажання з Вашими фізіологічними особливостями так, щоб груди після операції виглядали максимально природно, гарними, привабливими, ну а Ви стали набагато впевненішими в собі!

Збільшуюча мамопластика: консультація і підготовка

Правильно проведена консультація з пластичним хірургом – це перший крок на шляху до успішного результату. Під час бесіди пацієнтка повинна максимально детально донести до лікаря свої побажання, а він, в свою чергу, пояснити їй можливі шляхи досягнення бажаного результату.

На консультації вибирається метод доступу в майбутній ділянці втручання,місце встановлення імплантату, а також проводиться вибір самого імплантату.

Збільшуюча мамопластика передбачає носіння компресійної білизни одразу ж після операції, тому варто подбати про його придбання заздалегідь.

Уважно слідкуйте вказівкам свого лікаря в передопераційний період обмежте вживання спиртного, відмовтесь від паління, відмовтесь від прийому лікарських засобів. Успішний результат залежить від дотримання цих неважких правил.

Знеболення:

Операція відбувається під загальним наркозом.

Тривалість і техніка виконання операції:

Операція триває в середньому 1,5-2 години.

Вибір місця розміщення ендопротезу визначається пластичним хірургом на основі аналізу анатомічних особливостей будови тіла жінки, вираження тканин молочної залози, наявності чи відсутності обвисання залоз, властивостей шкіри і т.д.

Отже, пластична операція з приводу збільшення розміру грудей передбачає 4 методи розміщення імплантатів:

  1. Збільшення грудей може відбуватися шляхом розміщення імплантату під залозою.
  2. Хірургічне збільшення грудей може також бути проведено шляхом розміщення імплантату під великим грудним м’язом.
  3. Розміщення імплантату під фасцію великих грудних м’язів передбачає розміщення ендопротезу під залозистою і над м’язовою тканиною, але під фасцією цього м’яза. Прийнято вважати, що така методика покращує фіксацію імплантату, але в останній час ця думка вважається спірною.
  4. Збільшення грудей комбінованим методом означає розміщення верхнього краю імплантату під великим грудним м’язом, а нижнього – під залозою. Збільшуючамамопластика: реабілітація

Основна умова успішної реабілітації після такої мамопластики – носіння компресійної білизни (бюстгальтера), який допоможе зафіксувати груди в новому положенні і зберегти правильну,необхідну форму. Така білизна носиться цілодобово протягом 3-4 тижнів, тому доцільно запастись мінімум двома комплектами, щоб можна було його зняти й попрати.

Післяопераційний період передбачає відмови від будь-яких фізичних навантажень до того часу, поки не дозволить лікар. Як правило,через 3-4 тижні.

Результати збільшуючої мамопластики:

Ви зможете оцінити після того,як зійдуть набряки і можна бути зняти компресійну білизну. Остаточний результат збільшуючої мамопластики, як правило, спостерігається через 2 місяці, але на заживання рубців потрібно більше часу – до півроку.

Можливі ускладнення після операції:

Можливі ускладнення збільшуючої мамопластики виникають не так часто,але знати про них Ви повинні. Деякі з них можуть проявитися одразу після операції, інші – через деякий час.

До ускладнень відносять:

  1. Гематома (накопичення крові в порожнині для імплантату). Можлива у випадку неефективної роботи дренажу із післяопераційної рани чи неефективній компресії на молочній залозі після операції.
    Дане ускладнення усувається пункцією.
  2. Можлива втрата чутливості в ділянці соска.
    Як правило,вона відновлюється самостійно
  3. Капсулярна контрактура. Як і навколо будь-якого чужорідного тіла, яке попадає в організм, навколо імплантату формується фіброзна капсула із сполучної тканини, що відмежовує його від м’яких тканин. Іноді капсула може ущільнюватися,і,як наслідок,зменшуватися у об’ємі, у зв’язку з чим відбувається здавлювання імплантату. В часи, коли для ендопротезування застосовувалися імплантати із гладкою поверхнею, дане ускладнення зустрічалося в 20-40% випадків. На сьогоднішній день, із появою імплантатів нового покоління з текстурованою поверхнею, ризик виникнення капсулярної контрактури значно знизився, складаючи 1,5-4%. Однак, її виникнення обумовлено індивідуальною реакцією організму, яку неможливо передбачити перед операцією.
    Дане ускладнення вимагає іноді операційного лікування:а саме, повного чи часткового видалення капсули (капсулоектомія).
  4. Гіпертрофічний чи келоїдний рубець. Частіше всього виникає у зв’язку із особливістю організму до утворення такого виду рубців.
    Виникає достатньо рідко и вимагає консервативного, а в окремих випадках – і операційного лікування.
  5. Проблеми із заживанням рани. Зустрічаються при ослабленому імунітеті, в тому числі при зловживанні пацієнткою нікотином (паління). Як правило, вони потребують хірургічної тактики, направленої на заживання ран.

На завершення потрібно відмітити,що щорічно збільшується число пацієнток, які звертаються в клініки з приводу збільшення грудей. Ми ж, у свою чергу, слідкуємо як за усіма останніми розробками виробників імплантатів, так і за удосконаленням самого операційного втручання.