Ринопластика (пластика носа)

Мета ринопластики (пластики носа, хірургії носа) – усунути естетичні дефекти носу, та, при потребі, відкорегувати дихальну функцію носа.

Естетична ринопластика усуває зовнішні дефекти носа, такі як: горбинка, непропорційно великий ніс, сідловидний ніс, деформований ніс в результаті травми або попередньо проведеної невдалої ринопластики, широкий або вузький ніс, несиметричність крил носа, широкий кінчик носа і т.д.

Функціональна пластика носа (риносептопластика) усуває дефекти носа, які приводять до порушення дихання носом, та ускладнення пов’язані з ним. Найчастіше це втручання на носовій переділці.

Ринопластика, як правило, виконується після повного формування лицевого скелету та скелету носа. Для жінок після 16 років, для чоловіків після 18 років. Функціональна риносептопластика виконується по показаннях і в більш ранньому віці.

Наш спеціаліст надасть Вам детальну консультацію для вибору типу та об’єму пластики носа, щоб покращити ніс естетично та гармоніювати з індивідуальними особливостями Вашого лиця. Під час першої консультації проведе комп’ютерний аналіз та комп’ютерне моделювання (прогноз) Вашого носа. Тип шкіри, етнічний фон та вік – важливі фактори, які розглянуться в обговореннях з Вашим хірургом до ринопластики. Пластичний хірург-ринопластик клініки «Естель» є сертифікованим спеціалістом з пластичної естетичної реконструктивної хірургії та спеціалістом з захворювань вуха, горла та носа.

Пластика носа проводиться під загальним або місцевим знечуленням через закритий або відкритий доступ. Тривалість естетичної ринопластики в середньому 1,5-2 год. З функціональним етапом може продовжитись ще до 1 год.

Після операції, для підтримки новоствореної переділки носа, для профілактики ускладнень в ніс вставляються внутріносові (інтраназальні) сплінти, які знаходяться в носі до 14 днів, та носові тампони на 1-2 доби. Для післяопераційної фіксації скелету носа накладається зовнішня фіксуюча пов’язка (зовнішній сплінт), яку необхідно носити від 2-ох до 4-ох тижнів.

Остаточно ніс сформовується до півроку.