Артроскопія колінного суглобу

Untitled-1

Артроскопія – це метод лікування захворювань суглобів через два проколи шкіри над суглобом розмірами до 1 см з використанням трубки з оптичною системою. Діаметр трубки 5мм, в ній є лінзи, які збільшують зображення, а вмонтована відеокамера передає зображення на монітор комп’ютера. Методика з’явилася на початку 20 століття в Японії, але починаючи з 80-их років минулого століття стала основним методом діагностики та хірургічного лікування патології суглобів.

Колінний суглоб – це складний механізм, де кістки, суглобовий хрящ, меніски, зв’язки, м’язи та сухожилля працюють у одній системі. Деякі ушкодження та захворювання цього суглобу можна лікувати за допомогою неоперативних методів (фізіотерапія, реабілітація, PRP-терапія , ін’єкції гіалуронової кислоти , блокади під УЗ-контролем ), проте деякі вимагають оперативного лікування.

Переваги артроскопії
-візуальний огляд усіх складових суглоба в повному об’ємі;
-мінімальна травматизація навколишніх тканин;
-загоєння ран до 10-12 діб;
-низький ризик післяопераційних ускладнень ;
-повернення до активного життя протягом декількох тижнів.

Знеболення
Метод регіонарної анестезії, який застосовується у нашій клініці, є найсучаснішим світовим стандартом, значно полегшує перебіг операції та післяопераціного періоду. Суть його полягає у тому, що знеболюється виключно кінцівка, на якій проводиться операція, а пацієнт під час операції просто дрімає.

Відновлення
Більшість пацієнтів відправляються додому на наступний ранок після операції, хоча іноді можлива необхідність затриматись в стаціонарі на довший час.
http://estel.com.ua
#Артроскопіяколінногосуглоба #розривменіска #артроскопіяприрозривіменіска #ушиванняменіска #артроскопіясуглоба #Пластикапередньоїхрестоподібноїзвязки #ПХЗ #пластиказадньоїхрестоподібноїзвязки #розривзвязки #травмаколіна #травмасуглоба #більвколін, #набрякколіна #більвсуглобах #травмавспорті #травматолог #ПРП #PRP #травматологЛьвів #травма #МашталерРоманТарасович #МеленьВасильЗіновійович #МашталерТарасРоманович #МедичнийЦентрЕстель #Липинського54