Блефаропластика верхніх та нижніх повік

1

Блефаропластика верхніх та нижніх повік

❇️ Операція блефаропластика – це хірургічний метод усунення вікових змін на верхніх та нижніх повіках, а також метод корекції при вроджених дефектах повік.

❇️ Блефаропластика спрямована на те, щоб скоригувати перші прояви старіння, адже, як відомо, вікові зміни насамперед помічаються саме на периорбітальній ділянці та повіках. Тут розташовується вкрай ніжна та чутлива шкіра, тому погіршення стосуються не лише її, а й глибоких структур під шкірними покривами.

✔️ Показання до пластики

Зробити блефаропластику можна за різними показаннями, серед яких:
1️⃣опущення верхніх повік, обумовлене віковими змінами;
2️⃣особисте бажання скоригувати особливості будови повік;
3️⃣мішки під очима, у тому числі жирові грижі;
4️⃣опущення зовнішніх кутів очей, викликане в’ялістю м’язів;
5️⃣виражені вікові зморшки, у яких ін’єкційні чи апаратні методи корекції малоефективні чи недоцільні;
6️⃣випинання очних яблук та інші стани.

✔️Як проводиться блефаропластика

❇️ Операція. Блефаропластика проводиться під місцевою анестезією та займає, як правило, від 1,5 до 3 годин. Доступ здійснюється через розрізи по лінії природних складок, лінії зростання вій або транскон’юнктивальним способом – після загоєння видимих слідів від операції не залишається.

❇️ Відновлення. Повний відновлювальний період займає від 10 днів до 2-3 тижнів – точні терміни залежать від обсягу втручання та індивідуальних особливостей організму пацієнта.

❗️При дотриманні всіх умов омолоджуючий ефект може зберегтися від 7 до 15 років.
років.

https://drsashchin.com
http://estel.com.ua
#Блафаропластика #корекціяверхніхповік #корекціянижніхповік #усуненнямішківпідочима #усуненнязморшокповік #усуненняптозуповік #втомленийпогляд #корекціявіковихзмінповік #пластичнийхірургЛьвів #пластичнийхірургТернопіль #пластичнийхірургІваноФранківськ #пластичнахірургіяЛьвів #пластичнахірургіяТернопіль #СащинВікторВолодимирович #МедичнийцентрЕстельпластичнахірургія #пластическаяхирургия #plasticsurgeon #пластичнийхірург #пластическийхирург #plasticsurgery #пластичнийхирургЛьвів